Hakkımızda

İnterpro kimdir?

İnterpro Holding, herbiri 30 yılı aşkın şirket yönetimi tecrübesine sahip ortaklardan oluşmuştur. Bilişim sektörüne 1992 yılından bu yana hizmet veren, Türkiye’ nin yatırım ve yönetim şirketidir.

İnterpro, hepsi uzun yılların iş tecrübesine sahip, nitelikli, güvenilir vizyoner uzmanlardan oluşan profesyonel bir yatırım ve yönetim ekibine sahiptir. İnterpro Holding A.Ş. Yürütme Kurulu yatırım yapılan şirketlerin ekibinin oluşturulması, yönetimi ve grup içindeki şirketlerin başarısından sorumludur.

Vizyonumuz
Özgün teknoloji, ürün ve hizmetlere sahip girişimcileri destekleyen, uluslararası yatırım alanında tanınan güvenilir yatırım ve yönetim kuruluşu olmak.

Misyonumuz
Uzun yılların yönetim tecrübesine sahip ortaklarının oluşturduğu profesyonel yapısıyla, özgün teknoloji, ürün ve hizmetlere sahip, büyüme potansiyeli olan şirketleri geliştirip yatırımcılara açmak.

Yatırım Stratejimiz
İnterpro Holding olarak yatırım amacımız; Türkiye’deki, inovasyon getiren, özgün teknolojiye sahip, yurt içi ve yurt dışına satış yapan, Türkiye’ye katma değer getirecek şirketleri desteklemektir.

Neden İnterpro?
Bilişim sektöründeki geçmişi ve sunduğu hizmetleriyle, tüm bilgi birikimi ve deneyimini sektörün gelişmesine katkı sağlamaya adayan İnterpro, bugüne kadar sektörün tüm oyuncuları arasında iletişim sağlayıcı rolünü üstlenmiş ve sektörün kendini tanıtma ve buluşma ana platformu olmuştur.

İnterpro Holding Şirketleri
İnterpro Holding’in kendi tecrübesini katarak yarattığı şirketlerin yanısıra, şirket ortaklıkları da bulunmaktadır.