Neden İnterpro?

  • İnterpro, bilişim sektöründeki geçmişi ve yaptığı hizmetleri ile sektörü şekillendiren bilgi ve deneyim kaynağı konumundadır. Tüm deneyimli sektör partnerleri ve endüstri profesyonelleri arasında iletişim sağlayıcıdır.
  • Oluşturduğu 30 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel ekibi ve iş ortakları ağı sayesinde girişimci şirketlere ihtiyacı olan tüm konularda koçluk yapar. Geniş sektör tecrübesine sahip uzun yıllardır iş hayatında ortaklaşa çalışmış bir yatırım ekibine sahiptir. Yatırım ekibimiz ilk günden çıkış gününe kadar girişimci şirketin yanında olur.
  • Interpro kendi yetenek ve becerileri ile diğer konularda yetkinlik sahibi kişi ve kuruluşları bir ağ içinde toplar. İş ortakları ağı vasıtasıyla tüm Türkiye’ye yayılan bir iletişim kurma imkanı sağlar. Bu güç birliği, girişimcilere finans, mali denetim ve raporlama, strateji geliştirme – iş planı, pazarlama (reklam, pazar etüdü, fuar), pazar ilişkileri, yönetim ve liderlik, teknoloji seçimi ve yönetimi, üretim yönetimi, hukuk, insan kaynakları gibi konularda yeterince ve zamanında destek vermek içindir. Gelişmekte olan bir şirket veya girişimciler bunlardan herhangi birine ya da birkaçına değişik koşullarda ihtiyaç duyabilir.
  • Yatırım ve yönetim desteği verdiği teknoloji şirketlerinde, ilk işletme sermayesi olarak kullanılmak üzere yerli ve yabancı yatırımcılardan bir fon oluşturmuştur.
  • Interpro, yatırım yaptığı şirketlerin hisselerinin yatırım sırasında, halka açıldığında ve sonrasında da değer artışı sağlayabileceği bir yapıya kavuşması için çalışır.
  • Eğer sizin de parlak fikirlerinizi geçrekleştirmek istediğiniz girişimci bir ruhunuz, bunu yapmak için yola çıktığınız kriterlerimize uygun bir başlangıç şirketiniz varsa, Interpro yatırım ekibimiz sizinle iletişim kurmaktan memnuniyet duyacaktır.